Business is our main product!

We are responsible for giving you a place to invest and increase your capital!

Land 4.36 hectares for a year-round resort with a lift in the Carpathians

Ukraine, Ivano-Frankivsk Oblast, Ivano-Frankivsk - view exact location

Commercial Real Estate information

Terms of alienation: Other options

Owned Area Size: 4 hectares

Owned Land Size: 4 hectares

Description

Пропонується земельна ділянка в рекреаційній зоні, що знаходиться в приватній власності, 4,36 га під будівництво цілорічного гірського курорту.

Передбачено будівництво готельного комплексу на 200 місць рівня 4 зірки, 2 ресторани, цілорічно працюючий крісельний підйомник з лижною трасою довжиною 960м, літніми розважальними спусками і з супутньою інфраструктурою, озера для засніження траси взимку і відпочинку влітку, парк розваг, ландшафтний дизайн і озеленення території.

Земля в приватній власності (є державні акти), в наявності вся дозвільна документація на будівництво підйомника і готельного комплексу з необхідною інфраструктурою. На ділянці побудований двоповерховий дерев'яний котедж як перша черга будівництва курортного комплексу. На ділянці є газ, електрика (власна електропідстанція на 450 квт), є джерела води для водозабезпечення комплексу та для створення штучного озера для засніження траси. Сплачені втрати лісгоспу від використання земельної ділянки під курорт. Поруч, на відстані 200м, є діючий готельний комплекс на 20 номерів того ж власника, що продається. Прямо до ділянки веде асфальтована дорога.

Price on request
Татьяна