Business is our main product!

We are responsible for giving you a place to invest and increase your capital!

Screw conveyor

Ukraine, Kharkiv Oblast, Kharkiv - view exact location

Equipment Information

Manufacturer: Other Manufacturer

Condition: New

Description

Шнековий транспортер виготовляються діаметром (Ф114мм. Ф159мм, Ф219 мм .Ф250мм. Ф300, Ф350, Ф400, Ф500 мм)  використовується для подачі зернових продуктів, комбікормів, висівок, піску, цементу, вугілля та інших сипучих вантажів. Можуть виконувати подачу вантажу, як на одному рівні, так і з одного на інший.Основною перевагою шнека можна назвати надійність конструкції, мінімальне утворення пилу під час транспортування сипучих, зведення до нуля втрати вантажу. Гвинтовий транспортер  складається з корпусних основи, шнека, електродвигуна, приймального бункера, регулятора нахилу. Вибору покупців доступні, як стаціонарні, так і мобільні конвеєри.Додаткові опції при замовленнях:

При необхідності Ви можете замовити додаткову комплектацію до пристрою:Різні види завантажувальних і розвантажувальних горловин

Наявність додаткових оглядових люків

зовнішні підшипники

Система приводу для розвантаження

вибір редукторів

Виробництво шнекових транспортерів  - одна з основних галузей діяльності машинобудівного підприємства «ЗАВОД СПЕЦПРОММАШ». Ми випускаємо високоефективне, надійне обладнання, що стало затребуваним в промислових, хімічних, фармацевтичних галузях. Співпрацюючи з нами, Ви купуєте сучасну модель гвинтового конвеєра, продуману до найменших деталей. Кожне механізоване пристрій виготовлено з якісних матеріалів за допомогою високотехнологічного обладнання та укомплектовано довговічною приводний системою.

Price on request
Валерій