Business is our main product!

We are responsible for giving you a place to invest and increase your capital!

Sell pneumatic conveyor, pneumatic loader, grain loader, grain thrower

Ukraine, Kiev Oblast, Kyiv - view exact location

Equipment Information

Manufacturer: Other Manufacturer

Condition: New

Description

Пропонуємо нагнітальні і всмоктувально-нагнітальні пневмотранспортери виробництва Польщі, Німеччини, Данії, Канади.

* Пневмотранспортери Польща мають продуктивність від 4 до 35 тонн на годину, в залежності від моделі. Застосовуються для транспортування зерна, наповнення або розвантаження сховищ і складів. Особливість: лояльна ціна (4200 €) (в наявності).

* Пневмотранспортери Німеччина служать для навантаження і розвантаження зернових. Вони вирізняються високою якістю і довгим терміном служби. Їхня продуктивність від 4 до 31 тонн на годину. Вони мають цілісний литий чавунний корпус і повністю герметичні з'єднання (під замовлення, 3 тижні).

* Пневмотранспортери Данія застосовуються при навантажувальних / розвантажувальних роботах. Управління транспортером здійснює одна людина. Є моделі, що працюють від електроприводу і є - від ВВП трактора. Пневмотранспортери Данія мають продуктивність від 30 до 60 т/год (під замовлення, 4 тижні).

* Пневмотранспортери Канада продуктивністю від 40 до 200 т/год, призначені для транспортування, розвантаження і завантаження зернових культур, пелет, гранул та ін. Вони можуть бути залучені на елеваторах, комбікормових заводах, зерносховищах, складах, для наповнення залізничних вагонів і портових контейнерів. За бажанням замовника, пневмотранспортери можуть працювати від електродвигуна, валу відбору потужності трактора (ВВП), бензинового або дизельного двигуна (під замовлення, понад місяць).